Agenda i Resultats


Principal



SÈNIOR

PRIMER EQUIP

🛏️ DESCANSA
PRIMER EQUIP

🛏️ DESCANSA
PRIMER EQUIP

🛏️ DESCANSA
F. C. SANTFELIUENC 2
PRIMER EQUIP  0 

🔴 DERROTA FORA
📅 30/04/22 ds. ⌚ 20:00h.
PRIMER EQUIP  1
U. E. SANT ILDEFONS 0

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 24/04/22 dg. ⌚ 12:00h.
SABADELL NORD 1
PRIMER EQUIP  3 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 10/04/22 dg. ⌚ 11:30h.
PRIMER EQUIP  0
C. F. CAN VIDALET 2

🔴 DERROTA A CASA
📅 03/04/22 dg. ⌚ 12:00h.
HORTA, U.AT. 2
PRIMER EQUIP  1 

🔴 DERROTA FORA
📅 27/03/22 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  1
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB 0

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 20/03/22 dg. ⌚ 12:00h.
TONA, U.E. 4
PRIMER EQUIP  1 

🔴 DERROTA FORA
📅 12/03/22 ds. ⌚ 16:00h.
MANLLEU, AEC 1
PRIMER EQUIP  0 

🔴 DERROTA FORA
📅 06/03/22 dg. ⌚ 16:00h.
PRIMER EQUIP  6
SANT CUGAT F. C. 1

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 20/02/22 dg. ⌚ 12:00h.
JÚPITER, C.E. 2
PRIMER EQUIP  2 

🟡 EMPAT FORA
📅 13/02/22 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  1
ATLETIC SANT JUST F. C. 3

🔴 DERROTA A CASA
📅 06/02/22 dg. ⌚ 12:00h.
UE RUBI 0
PRIMER EQUIP  2 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 30/01/22 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  1
VIC RIUPRIMER REFO, F.C. 0

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 23/01/22 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  1
F. C. SANTFELIUENC 1

🟡 EMPAT A CASA
📅 16/01/22 dg. ⌚ 12:00h.
U. E. SANT ILDEFONS 2
PRIMER EQUIP  2 

🟡 EMPAT FORA
📅 08/01/22 ds. ⌚ 17:15h.
PRIMER EQUIP  2
SABADELL NORD, C.F. 1

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 18/12/21 ds. ⌚ 19:00h.
C. F. CAN VIDALET 1
PRIMER EQUIP  3 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 12/12/21 dg. ⌚ 12:30h.
PRIMER EQUIP  2
HORTA, U.AT. 1

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 28/11/21 dg. ⌚ 12:00h.
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB 0
PRIMER EQUIP  0 

🟡 EMPAT FORA
📅 20/11/21 ds. ⌚ 16:00h.
PRIMER EQUIP  1
TONA, U.E. 1

🟡 EMPAT A CASA
📅 14/11/21 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  0
MANLLEU, A.E.C. 3

🔴 DERROTA A CASA
📅 07/11/21 dg. ⌚ 12:00h.
SANT CUGAT F. C. 1
PRIMER EQUIP  1 

🟡 EMPAT FORA
📅 30/10/21 ds. ⌚ 18:00h.
PRIMER EQUIP  1
JÚPITER C.E. 0

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 24/10/21 dg. ⌚ 12:00h.
ATLETIC SANT JUST F. C. 1
PRIMER EQUIP  2 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 16/10/21 ds. ⌚ 20:00h.
PRIMER EQUIP  2
UE RUBI 1

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 10/10/21 dg. ⌚ 12:00h.
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB 2
PRIMER EQUIP  1 

🔴 DERROTA FORA
📅 02/10/21 ds. ⌚ 16:00h.
PRIMER EQUIP  1
TURÓ PEIRA 1

🟡 EMPAT A CASA
😊 Amistós
📅 26/09/21 dg. ⌚ 19:30h.
C. F. MARTORELL 2
PRIMER EQUIP  2 

🟡 EMPAT FORA
😊 Amistós
📅 19/09/21 dg. ⌚ 12:00h.
BARBERA ANDALUCIA 0
PRIMER EQUIP  2 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 12/09/21 dg. ⌚ 18:00h.
PRIMER EQUIP  3
CE JÚPITER 2

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 11/09/21 ds. ⌚ 19:00h.
PRIMER EQUIP  1
CE EUROPA B 1

🟡 EMPAT A CASA
😊 Amistós
📅 05/09/21 dg. ⌚ 19:30h.
C.D. MASNOU 0
PRIMER EQUIP  2 

🟢 VICTòRIA FORA
😊 Amistós
📅 04/09/21 ds. ⌚ 20:00h.
PRIMER EQUIP  0
A. E. PRAT 2

🔴 DERROTA A CASA
📅 29/08/21 dg. ⌚ 19:45h.
C. F. DAMM 1
PRIMER EQUIP  1 

🟡 EMPAT FORA
😊 Amistós
📅 28/08/21 ds. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  0
U. E. CASTELLDEFELS 1

🔴 DERROTA A CASA
😊 Amistós
📅 25/08/21 dc. ⌚ 19:45h.
UE CORNELLÀ (JUV) 0
PRIMER EQUIP  0 

🟡 EMPAT FORA
😊 Amistós
📅 22/08/21 dg. ⌚ 17:45h.
C.F. GAVÀ 4
PRIMER EQUIP  1 

🔴 DERROTA FORA
📅 13/06/21 dg. ⌚ 12:00h.
U. D. VISTA ALEGRE 2
PRIMER EQUIP  0 

🔴 DERROTA FORA
📅 10/06/21 dj. ⌚ 20:30h.
PRIMER EQUIP  2
EL CATLLAR C. E. 2

🟡 EMPAT A CASA
📅 06/06/21 dg. ⌚ 18:00h.
PRIMER EQUIP  1
U. E. RAPITENCA 3

🔴 DERROTA A CASA
📅 03/06/21 dj. ⌚ 20:00h.
C. F. VILANOVA I LA GELTRÚ 2
PRIMER EQUIP  3 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 30/05/21 dg. ⌚ 17:00h.
U. D. VISTA ALEGRE
PRIMER EQUIP

🚫 SUSPèS
📅 23/05/21 dg. ⌚ 00:00h.
🏟️ MPAL. CAN VINADER
PRIMER EQUIP
U. E. RAPITENCA

🚫 SUSPèS
📅 16/05/21 dg. ⌚ 12:00h.
🏟️ JOAN BAPTISTA MILÀ
PRIMER EQUIP

🛏️ DESCANSA
PRIMER EQUIP  0
ASCÓ, F. C. 4

🔴 DERROTA A CASA
📅 02/05/21 dg. ⌚ 12:00h.
U. D. VILADECANS 1
PRIMER EQUIP  1 

🟡 EMPAT FORA
📅 25/04/21 dg. ⌚ 17:00h.
PRIMER EQUIP  2
U. E. SANT ILDEFONS 1

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 18/04/21 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  2
CF GAVA 1

🟢 VICTòRIA A CASA
📅 11/04/21 dg. ⌚ 12:00h.
EL CATLLAR C. E. 0
PRIMER EQUIP  3 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 04/04/21 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  1
C. F. VILANOVA I LA GELTRÚ 3

🔴 DERROTA A CASA
📅 28/03/21 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP  2
U. D. VISTA ALEGRE 2

🟡 EMPAT A CASA
📅 21/03/21 dg. ⌚ 12:00h.
U. E. RAPITENCA 2
PRIMER EQUIP  2 

🟡 EMPAT FORA
📅 14/03/21 dg. ⌚ 12:00h.
PRIMER EQUIP
CF GANDESA

🚫 SUSPèS
📅 18/02/21 dj. ⌚ 20:00h.
🏟️ JOAN BAPTISTA MILÀ
FC. ASCÓ 0
PRIMER EQUIP  0 

🟡 EMPAT FORA
📅 17/02/21 dc. ⌚ 17:00h.
PRIMER EQUIP  0
U. D. VILADECANS 1

🔴 DERROTA A CASA
📅 11/10/20 dg. ⌚ 12:00h.
U. E. SANT ILDEFONS 1
PRIMER EQUIP  2 

🟢 VICTòRIA FORA
📅 04/10/20 dg. ⌚ 12:00h.

68 punts de 135

⚽ Partits: 55 (28 a casa i 27 fora)
🟢 Victòries: 20 (11 a casa i 9 fora)
🟡 Empats: 16 (6 a casa i 10 fora)
🔴 Derrotes: 16 (9 a casa i 7 fora)
🥅 Gols a favor: 71 (34 a casa i 37 fora)
🥅 Gols en contra: 72 (38 a casa i 34 fora)
🚫 Suspesos: 3
🛏️ Descansen: 4
😊 Amistosos: 7


Principal


FC SANTBOIÀ

FC SANTBOIÀ

FUTBOL CLUB SANTBOIÀ
Ronda Sant Ramon, 159
Sant Boi de Llobregat
📞 93 6301929
www.fcsantboia.cat
@adnsantboia
by Marcadorbase.com